Instruktører på saltimene

Timeliste mal 2021.

Lønns alternativ MT rev.2021

Lønnssatser MT rev.2021

 

  Trener: Parti:
  Jens Kjos Hansen og
Bernhard Køvner
Morgen partiet *1 *2
Sheila Folkvord Helse & mosjon Damer *1 *4
Sheila Folkvord Godt Voksne *1 *4
  Jens Erik Holmquist, Siri Rølland Hjerte gruppa *1 *5
Marie Bentsen, Eva Saanum,
Anne B. Tallaksen og 
Lilla Skarpeid
Damepartiet *2
Tomâs Holy og Ingrid Lyngrom Basis og Mosjon *1 *2
Manuela G. Holmquist Myk og Sterk *1 *5
Arvid Bentsen Herrepartiet *1 *2
Svein Bringsdal Ungmann *1 *3

 

       Beskrivelse av treningstilbudene over:
*1 - Er trening som passer for deg som har tungt for å komme i gang. Du trenger 
         ingen treningsgrunnlag før du starter her. Med tett oppfølging hjelper vi deg i gang!
*2 - Er trening for deg som er vanlig mosjonist og ønsker å holde deg i form.
*3 - Er trening for deg som ønsker å øke muskelvolum og ha mere intensiv trening. 
*4 - Er trening tilrettelagt for deg som er over 60 år og ønsker å holde deg i form. 
*5 - Er trening trening som bygger på det helt nye og forskningsbaserte "facial integration training" 

 

Timeliste 2021 

Lønnsalternativ 2021

Lønnsatser 2021

Trenerne på Barne og Ungdomspartiene:

Åpne partier (Barn/ungdom)
Trener: Parti:
Eirik Aas Freestye 4.-6
Eirik Aas Freestye 7-10
Jeanette Hovden
Tonje Larsen
Carmen Anderson
June Karin Gjerdal Hansen
Yngvild Lundevik Landsnes
S360 5-10 kl
S360 3-4 kl
             
Konkurransepartiene:
 
Eirik Aas og Emily Veiset TeamGym junior
Nicolai Moland TamGym Gutter 
Anne S. Salvesen TeamGym Jenter 2009-10
   
   
   
Aurora Rølland og Sigrid Romsaas RG Rekrutt
Charlotte Saanum og Giedre Kluisylte RG Junior
Anita Høyland Sportsdrill Junior
Sofie Oftebro Sportsdrill Aspirant
   
Anna Holbek, Nea Râsânen,
Silje Kristoffersen, Trine Sandnes
Kari Færevaag, Aurora Færevaag
Ingrid Lyngrom
App turn Jenter
Kari Morten Skjeldnes, Bernt Rølland
Oliver Kjelsnes, Emanuel Vasby
App Gutter
   

Trenerne på Småbarnspertiene:

Småbarnspartier
Nina Johnsen Turnskolen mandag (2.kl)
   
             
Ella Hunt og Thea Eriksen Idrettskole sentrum (Gymlabben)
Linnea F. Manneråk, Ella Hunt Idrettskole Ime
Ella Hunt og Thea Eriksen Idrettskole Frøysland
             
Kaja S. Pedersen Foreldre og barn Sentrum mandag
Ole Alexsander Jenssen Foreldre og barn Sentrum onsdag
Venter på frivillig Foreldre og barn Ime
Venter på frivillig Foreldre og barn Frøysland          
   
Kai Morten Skjeldnes og Vibeke Reinertsen Hardhausen - App turn lek
June Gullbrandsen Perlepartiet - RG lek

Sponsorer