Instruktører på saltimene

  Trener: Parti:
  Jan Johannessen Morgen partiet *2
Sheila Folkvord Helse & mosjon Damer *4
Sheila Folkvord Godt Voksne *4
  Siri Rølland Hjerte gruppa *5
Marie Bentsen/Eva Saanum/Lilla Damepartiet *2
Jeanette H. Nodeland/Jens Erik Basis og Mosjon *2
Manuela Holmquist Myk og Sterk *5
Bjarne Fardal/Arvid Bentsen Herrepartiet  *2
Marie C og Sofie Oftebro Styrketrening *3

 

       Beskrivelse av treningstilbudene over:
*1 - Er trening som passer for deg som har tungt for å komme i gang. Du trenger 
         ingen treningsgrunnlag før du starter her. Med tett oppfølging hjelper vi deg i gang!
*2 - Er trening for deg som er vanlig mosjonist og ønsker å holde deg i form.
*3 - Er trening for deg som ønsker å øke muskelvolum og ha mere intensiv trening. 
*4 - Er trening tilrettelagt for deg som er over 60 år og ønsker å holde deg i form. 
*5 - Er trening trening som bygger på det helt nye og forskningsbaserte "Bodywork" nye beveglighets trening. 

Trenerne på Barne og Ungdomspartiene:

Åpne partier (Barn/ungdom)
Trener: Parti:
Stian Freestye 4.-6
Victor/Vegard Freestye 7-10
Mette/ Anne/ Anette/ Maria/ Stian S360 5-10 kl
S360 3-4 kl
             
Konkurransepartiene:
 
Christine/Eirik TeamGym mix Elite
Mats Kåre / Lars TamGym Gutter 6.-10.kl
Markus P /  Fredrik TeamGym Jenter 8.kl
Tobias S TeamGym Jenter 6.-7.kl
Markus V TeamGym Jenter 5.kl
Bernt Rølland TeamGym Gutter 4.-5.kl
Maria  TeamGym Jenter 4.kl
Trine/Nina Tropp Aspirant 3.kl
Kaja, Sigrid og Alexsandra  RG Rekrutt
Charlotte Saanum RG Junior
M Christine Sportsdrill Junior
Victoria og Sofie Sportsdrill Aspirant
Victoria og Sofie Sportsdrill Rekrutt
Anna, Tina Mari App turn Rekrutt
Kari/Anna/Kai/Max/Marius App turn Aspirant
Silje, Lene App turn mini Aspirant

Trenerne på Småbarnspertiene:

Småbarnspartier
Lars Færevåg og Mats Kåre Turnskolen 1 (2.kl)
Stian Skjævesland Turnskolen 2 (2.kl)
             
Erlend Holby m/crew Idrettskole 2 (sentrum)
Erlend Holby m/crew Idrettskole 1 (sentrum)
Vivian Kristiansen Foreldre&barn (sentrum)
             
Gyro Lindland og Rebecca Bentsen Idrettskole 2 (Ime)
Gyro Lindland og Rebecca Bentsen Idrettskole 1 (Ime)
Malin Staaf Foreldre&barn (Ime)
             
Kamilla B. Rugland, Vibeke Reinertsen Foreldre&barn (Frøysland)

Sponsorer